Cyklistika

BMW nabídne majitelům hybridní i8 speciální elektrokolo. Levné nebude

BMW nabídne majitelům hybridní i8 speciální elektrokolo. Levné nebude

Elektrické kolo je cyklistický trend pro 21. století. BMW jde samozřejmě s dobou, jen si za to nechává slušně zaplatit.

Není to tak dávno, co BMW nabídlo jako doplněk ke sportovnímu modelu M2 Coupe jízdní kolo Cruise M Bike Limited Edition, které vzniklo v pouhých 1500 exemplářích. Za 1400 euro (37 800 Kč) nebylo zrovna laciné, ale aspoň bylo stylové. Tento nápad se u zákazníků BMW každopádně setkal s velmi pozitivní odezvou, což bavorskou značku přimělo nabídku zopakovat v obměněné podobě. Tentokrát se jedná o cyklistický doplněk k hybridnímu supersportu i8 Protonic Dark Silver Edition, představenému na pařížském autosalonu.

Staňte se naším fanouškem na facebooku!

Elektrokolo Cruise e-Bike má rám lakovaný odstínem Protonic Dark a ráfky v modré Electric Blue, převodovku s deseti stupni a baterii s kapacitou 4 kWh, poskytující dojezd až 100 km maximální rychlostí 25 km/h. Baterie je přitom vyjímatelná a lze ji dobíjet zvlášť, přičemž plné nabití trvá tři a půl hodiny, ale pokud spěcháte, k nabití na poloviční kapacitu postačí pouhá půlhodina.

A kolik bude BMW za tohle kolo chtít? Začněme tím, že jde o limitovanou edici, která vznikne v pouhých 300 exemplářích. Bude tedy mnohem exkluzivnější, než doplňkový bicykl k M2 Coupe. A teď, ehm, ta cena. Speciální BMW Cruise e-Bike vyjde na 3500 euro, což je 94 500 Kč. Ať vám to šlape!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Cyklistika

Důležité Události