Golf

První Chevrolet Camaro se kterým můžete vyrazit i na golfové greeny

První Chevrolet Camaro se kterým můžete vyrazit i na golfové greeny

Pro spoustu lidí je golfový vozík jedním z nejnudnějších dopravních prostředků, jaké si dokážou představit. Na jeho obhajobu však musíme říct, že jde o čistě užitkovou záležitost, která svému účelu dokonale vyhovuje, jen to nepřehání se vzrušením pro posádku. Pokud samozřejmě náhodou nespadnete do pískového bunkeru nebo nenabouráte do vzrostlého stromu...

Americká firma Caddyshack však přišla na to, že ani golfová vozítka nemusejí být k smrti nudná a od General Motors získala oficiální licenci k výrobě tohoto krásného golfového Chevroletu Camaro SS s agresivní přídí a nízkým spoilerem. Ten je ovšem pouze na parádu, protože velkoobjemový osmiválec v tomto speciálním Camaru nenajdete. Elektromotor dokáže vozítko od Caddyshacku rozjet na maximální rychlost 30 km/h. Výbava potom zahrnuje krásná 14palcová litá kola, přední i zadní osvětlení, zpětné zrcátko, klakson a na přání i demontovatelné přední okno.


Cena elektrického Camara zatím nebyla oznámena, ale soudě podle dalších vozítek v nabídce jistě nebude nízká. Pokud vám není Camaro právě po chuti, můžete se po golfovém resortu prohánět třeba ve Fordu Mustang GT nebo Fordu F-150 Raptor, které vyjdou v přepočtu na 475, resp. 375 tisíc korun. A pozor, kromě elektrických vozítek jsou k mání i kreace s motocyklovým motorem Kawasaki. To bude teprve jízda! 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události