Autosalon KOLA

Česká výstavní premiéra nové Škody Kodiaq na výstavišti v Lysé nad Labem

Česká výstavní premiéra nové Škody Kodiaq na výstavišti v Lysé nad Labem
Zdroj: oficiální zdroj

Na výstavě Autosalon KOLA 2016, která bude probíhat od 11. do 13. listopadu 2016 na výstavišti v Lysé nad Labem, vždy 9 - 17 h, budou mít návštěvníci možnost podrobně se seznámit nejen s novým SUV Škoda Kodiaq, ale také s novým Seatem Ateca, Toyotou C-HR a dalšími novinkami i tradičními modely téměř všech automobilových značek. Těšit se můžete také na tuningové skvosty, závodní automobily a motocykly.

Cílem výstavy KOLA 2016 je ve třech výstavních halách i na venkovní ploše ukázat široké veřejnosti nejen osobní a užitkové vozy, ale zároveň ve zvláštní expozici seznámit návštěvníky s automobily nominovanými do ankety Auto roku 2017 v České republice. Formou přímého importu se vedle Škodovky zúčastní také Toyota a Ford, které představí své novinky. Další automobilové značky, jako např. Seat, Renault, Dacia, Mitsubishi, Subaru, Suzuki, Hyundai, VW a další, budou zastoupeny formou dealerství. Dospívající mládež se může těšit na vozy francouzské značky Chatenet, které jsou pro řidiče už od patnácti let. Vystaveny zde budou i motocyklové novinky a jejich doplňky.

Zdroj: oficiální zdroj


Společně s Autosalonem bude probíhat 17. ročník výstavy Rychlá kola, která představí průřez všemi odvětvími motoristického sportu u nás řadou exkluzivních exponátů, ukázek, besed a autogramiád se špičkovými závodníky a letošními olympioniky. Těšit se můžete například na závodníka Václava Fejfara nebo na držitele medailí ze ZOH a z MS běhu na lyžích Lukáše Bauera.

Zdroj: oficiální zdroj


V samostatné sekci Tuningshow se představí auta, která se pravidelně zúčastňují tuzemských i zahraničních soutěží. Těšit se můžete i na speciály připravené např. na drifty nebo sprinty. V sobotu se uskuteční tradiční Tuning sraz, na kterém mají návštěvníci možnost hlasovat pro nejhezčí vůz tohoto srazu.

Zdroj: oficiální zdroj


Na své si přijdou také milovníci piva a vína. Současně zde budou probíhat Pivní a vinné slavnosti, kde budeme nabízet ochutnávku z desítek druhů piva předních českých pivovarů i minipivovarů. Čeští a moravští vinaři se pochlubí svými výběry z hroznů. Protože akce začíná na sv. Martina, můžete se těšit na dobře propečenou husu a ochutnávku svatomartinských vín.

Zdroj: oficiální zdroj

 

Komerční článek
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události