Ztráta

Myslel si, že mu ukradli auto. Ve skutečnosti jen zapomněl kde zaparkoval

Myslel si, že mu ukradli auto. Ve skutečnosti jen zapomněl kde zaparkoval

Stalo se to určitě každému z nás, že si zkrátka nejste jisti kde jste zaparkovali. Většinou chvíli bloudíme po parkovišti a pak se nám uleví. Jistý Skot ale svoje BMW našel až po šesti měsících.

Ano, vy si možná nemůžete vzpomenout jen pár vteřin, maximálně minut, ale tohle je úplně jiný příbeh, navíc okořeněný tím, že chlápek měl auto vypůjčené od svého kamaráda. Jel v červnu ze Skotska do Manchesteru na rockový koncert na stadionu Etihad a zaparkoval BMW v nákupním centru. Jenže když koncert skončil, nemohl si vzpomenout, kde auto nechal. Hledal ho pak celých pět dní, prochodil všechny obchodní centra a garáže v okolí, aby to pak vzdal a v srpnu nahlásil jeho ztrátu.

Po šesti měsících si policie při rutinní kontrole vícepodlažních garáží všimla zaprášeného BMW, které bylo totožné s pohřešovaným autem. Kontaktovali majitele a ten pak dotyčného chlapíka, který by si měl auto vyzvednout. Je zde ale jedna důležitá věc... Účet za parkování za těch šest měsíců dělá 5200 liber, tedy cca 170 tisíc korun. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události