Kodiaq

Kodiaq už se prodává v Česku. VIDEOTEST na silnici i v terénu!

Dnes, ve středu 22. února, byl oficiálně zahájen prodej Škody Kodiaq. Nemůže být lepší termín na zveřejnění videotestu z českých silnic!

Jak jede po českých okreskách? Není moc tvrdý? A kolik tedy žere? Jak moc je hlučný na dálnici? Co ty sedačky? A kufr? Potřebuji čtyřkolku? A zkusili jste ho v terénu?


STAŇTE SE NAŠÍM FANOUŠKEM NA FACEBOOKU

Tohle všechno byly nejčastější otázky, když jsme s novým Kodiaqem jezdili. Už dlouho nebyl o žádné jiné testovací auto takový zájem, ostatně to vám potvrdí i prodejci škodovky, kteří žadoní ve výrobě o další kvóty. Je vlastně docela jedno jak tenhle test dopadne, protože Kodiaq by se dobře prodával i bez něj. O to jsme radši, že pro vás máme (až na dvě výjimky) dobré zprávy!


Kodiaq je tedy tady, je spuštěný konfigurátor a vy se na něj můžete jet podívat a vyzkoušet si ho. Nám se líbí to jak jede a jak je tichý, v tomhle dokonce atakuje Superb. Uvítali bysme ještě silnější motor a zároveň jsme moc zvědavi jak bude fungovat slabší benzínová čtrnáctistovka, vřele vám k charakteru Kodiaqu doporučujeme automatickou převodovkou DSG.

Ale teď už nebudeme rušit, pohodlně se usaďte a vyzkoušejte si Kodiaq s námi!


DOPORUČUJEME: Škoda Kodiaq a její chytrá řešení

DOPORUČUJEME: První kilometry se čtyřokou Octavií

Jan Červenka, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události