Celebrity

Rosický v Hyundai, Britney v Mini. A co další celebrity?

Rosický v Hyundai, Britney v Mini. A co další celebrity?

Když se prosáklo, že Tomáš Rosický jezdí úplně obyčejným autem, tak si všichni říkali, že je super, že je ten Rosa pořád úplně obyčejný kluk. Tady je dalších 10 celebrit, které mají peněz na rozdávání, ale taky jezdí obyčejnými auty.

Vydělávají miliony, ale vyfotili je v úplně obyčejných autech. Takže čím jezdí bohaté celebrity? Možná budete překvapení, že to nejsou mercedesy, rolls-royce ani ultimativní supersporty. A jen tak mimochodem... Věděli jste, že stejně jako si celebrity půjčují na zvlášť důležité události šaty a šperky, že si půjčují i auta?!

Tom Hanks
Všechny filmy ve kterých hraje se automatickou stanou kasovními trháky. A když zrovna nehraje, tak režíruje, nebo dělá producenta. Odhaduje se, že Hanks vydělal cca 350 milionů dolarů, ale jezdí Scionem xB, což je auto za 15 tisíc dolarů. A kromě toho není ani ošklivé ani pohodlné. Je hnusné a je to krám.


Mel Gibson
V jednu dobu na tom nebyl ani trochu dobře, ale že by to bylo fakt až tak zlé? Paparazzi vyfotili Gibsona v ojeté Toyotě Cressida, která se vyráběla v letech 1988-1992. Její cena je sotva pár set dolarů. Nebo že by se Gibson tak moc snažil splynout s davem?


DOPORUČUJEME: Co všechno parkuje v garáži Christiano Ronaldo?

Leonardo DiCaprio
Leonardo se nikdy netajil s tím, že má zelené srdce. V garáži parkuje Teslu S, přičemž dokonce vložil pár svých těžce vydělaných milionů do automobilky jako takové a stal se tak jejím akcionářem. Tenhle Prius ale dál vlastní a jak se zdá, tak s ním i jezdí. Že by mu slušelo Ferrari, Aston Martin nebo Mercedes? Ani jedno z těchto aut prý Leonardo nevlastní.Justin Timberlake

Tohle je velké zklamání... Ten chlapec má totiž na víc, než aby jezdil ve Volkswagenu Jetta čtvrté generace. Jenže jak se Timberlake sám nechal slyšet, má pro ježdění v takovém autě pochopitelný důvod: „Mám v něm absolutní soukromí!“


DOPORUČUJEME: Luxusní dům s garáží na 16 aut a v ní samé luxusní kousky


Jennifer Lawrence
Je jí pětadvacet a jejím kontem proteklo nějakých padesát milionů dolarů. Přesto Jennifer Lawrence jezdí v naprosto nudném Volkswagenu Jetta za 35 tisíc dolarů a nezdá se, že by jí to nějak vadilo. Její zadeček by si ale zasloužil něco lepšího, nemyslíte?

Jay Leno
Možná to není úplně ta největší celebrita, ale vsadíme se, že jeho sbírka aut nemá ve světě celebrit obdoby. Leno auta totiž miluje a má jich něco mězi 250 až 300 kusy, a téměř všechno jsou to vzácná a výjímečná auta, bez ohledu na věk či výkon. Ono i tohle GMC Sonoma vlastně není tak úplně obyčejné, byť tak vypadá. Je v něm přeplňovaný šestiválec 4,3 l a má 280 koní.


DOPORUČUJEME: Jednoznačně nejkrásnější a nejdražší garáž(e) na Slovensku!

Daniel Radcliffe
Jméno možná neznáte, ale Harryho Pottera jste určitě poznali na první pohled. Už jako nezletilý vydělal svůj první milion dolarů a rozhodně nezůstalo jen u jednoho. Když Daniel Radcliffe oslavil osmnáctiny, tak si okamžitě šel koupit auto. Jenže jestli jste si mysleli, že si koupil něco italského a placatého, tak vás zklameme. Fiat Punto je sice italské auto, ale to je tak všechno. Třeba si ho umí nějak proměnit.

Colin Farrell
Ve filmech kde hrál řídil už mnoho aut a scénu jak prohání bílý Rolls Royce bez střechy si okamžitě vybaví každá jeho fanynka, ale v reálném životě si Colin Farrell tak neužívá. I když… Foťák ho zachytil u svého Fordu Bronco. A zasvěcení vědí, že Bronco se svým osmiválcem patří k jedněm z nejlepších aut na světě. Je spolehlivé, silné a funkční. Fakt pěkný kousek jako je tenhle přijde na 40 tisíc dolarů.


DOPORUČUJEME: 5 luxusních a sportovních aut Donalda Trumpa

Clint Eastwood
Patří už sice mezi veterány, ale pořád dokazuje, že nepatří do starého železa. Eastwood je prostě frajer a přestože se na to první pohled nezdá, má rád auta. Dokázal to ve filmu Grand Torino a dokazuje to i v obyčejném životě. Řídí totiž auto, které si nechal postavit na zakázku. Je to GMC Typhoon a přestože vypadá jako originál z let 1992 a 1993, tak tenhle je modernější a lepší.

Britney Spears
Popová hvězdička sice vystřídala spoustu aut (a nechtějte vědět podrobnosti), a taky má luxusní dům, obráží velkolepé večírky a jezdí na drahé dovolené, ale v garáži má nejen Mercedes G55 a Maserati Grand Turismo, ale taky úplně obyčejné stříbrné Mini Cabrio. Auto, které teď stojí sotva 300 tisíc korun by u ní asi hledal málokdo, ale Britney ho prý miluje. No tak dobře, no.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události