Ford

Ford bych chtěl postavit sportovní SUV. Umíte si představit Kugu RS?

Ford bych chtěl postavit sportovní SUV. Umíte si představit Kugu RS?

I Ford se chce svézt na vlně zájmu a připouští možnost postavit extrémní Kugu RS. Hodně koní, schopný podvozek a co dál?

Můžete si o módě SUV myslet co chcete, ale je to nejrychlej rostoucí segment, a tak se nedivte, že každá automobilka hledá způsob, jak ho co nejlépe vytěžit. Škodovka by o tom mohla vyprávět.

DOPORUČUJEME: Kodiaq RS se bude opravdu vyrábět. Víte kolik bude mít koní?

Tu vlnu chce chytnout i Ford a naprosto vážně přemýšlí o tom, že by postavil sportovní Kugu RS. Neměl by to být ovšem jen nějaký sportovní facelift a pár koní navíc, na to má Ford přece řadu ST, ale prý poctivé RS, podobně jako je tomu třeba v případě Focusu RS. Takže jestli by tohle byla pravda, pak by to bylo o řádně vyztuženém skeletu karoserie, přepracovaném motoru i o jiném podvozku.


ZAPARKUJTE (SMYKEM) U NÁS NA FACEBOOKU! 

Ford tyhle věci vždycky uměl, vzpomeňte si na všechny předcházející Focusy RS a vůbec na práci jejich sportovního oddělení, takže tohle by mohl být hodně zajímavý projekt... Ano, i nám by se víc líbila Fiesta RS, která by navíc jasně odkazovala na speciál WRC, ale Ford je forma jako každá jiná a musí vydělávat. A čísla prý hovoří jasně - Kuga RS by se prodávala lépe než extrémní Fiesta.  

DOPORUČUJEME: Tříválcová Fiesta má 200 koní a zajímavou věcičku v motoru...

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Ford

Důležité Události