Testování

VIDEOTEST: Hyundai i30 - korejský Volkswagen Golf. Budete zírat!

Za novým Hyundaiem i30 je strašně moc práce. Tohle auto vás překvapí tím jak jede, vypadá i kolik stojí. Otestujte ho společně s námi!

Chcete vědět, co jsem si myslel o novém Hyundai i30 než jsem si do něj sednul? Nic. Vůbec nic. Rád vzpomínám na sportovní Genesis, hrubiánské kupé s velkým šestiválcem a pohonem zadních kol, a tak jak komfortní byla ta velká limuzína co jela jako sedmičkové BMW, ale stála polovinu, ale i30? Fakt nevím. A jiné Hyundaie? Myslíte třeba ten omyl jménem Veloster?

DOPORUČUJEME: Na okruhu - všechno smykem se Subaru WRX STI na okruhu v Mostě


Jenže pak jsem si do i30 sednul a zabouchnul za sebou dveře. A pak to udělal ještě několikrát. Páni, tak tohle se jim tedy povedlo... No a pak jsem s ním jezdil a nestačil se divit. Korejci udělali všechno proto, aby postavili svůj Golf. A ono se jim to (skoro) povedlo. Golf má o chlup lepší materiály v kabině, nedostižnou ergonomii a jede jako z partesu, ale i30 není někde kilometry za ním, i30 se prostě snaží.
 

DOPORUČUJEME: Videotest - Suzuki S-Cross je nenápadné, skromé a opravdu dobré auto. Svezte se s námi!

Hyundai si prostě koupil lidi z velkých automobilek a nechal je dělat svojí práci. A tohle je výsledek. K dokonalosti jim chybí jen jedno, aby začal jít vlastní cestou.  


STAŇTE SE NAŠIMI FANOUŠKY NA FACEBOOKU

Jan Červenka, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události