Anthony Joshua

VIDEO: Boxerský král Joshua si nechal udělat auto za 6,7 milionu

Podívejte se, jak vypadá Range Rover vyrobený na zakázku pro nového šampiona v těžké váze!

Auto pro nového šampiona? V sobotu v noci knokautoval Anthony Joshua krále boxu Vladimíra Klička a vyhrál mistrovské pásy organizací WBA a IBO. A dost možná, že si je domů odvezl ve svém novém Range Roveru postaveném na zakázku, který britská automobilka vyrobila jen pro něj, a který mu předala teprve minulý týden do užívání.

BAVÍ VÁS AUTA? STAŇTE SE NAŠÍM FANOUŠKEM NA FACEBOOKU 

Jedná se o nejluxusnější verzi Range Rover SVAutobiography Dynamic se speciálně odladěným benzínovým osmiválcem 5,0 l. Motor má 550 koní a 680 Nm, a na stovku rozjede tuhle čtyřkolovou obludu za 5,1 vteřiny.

DOPORUČUJEME: Kdo si nechal postavil luxusní Škodu Fabii za miliony?


Ale v tomhle případě jde i o jiné věci než „jen“ o motor. Joshua si auto naspecifikoval do posledního detailu: „Bylo to moc příjemné a bavilo mě si auto vymýšlet, měl jsem k ruce tým lidí z Land Roveru, kteří mě s tím pomáhali,“ řekl Joshua, když si přebíral klíčky od nového auta. „Ladili jsme barvu laku i kůže, vybírali jsme kola a dokonce mi vyrobili schránku do kufru na moji tréninkovou tašku. Jsem nadšený, auto je pro mě důležité, trávím spoustu času za volantem při dojíždění na tréninky do Sheffieldu, a tak se těším, až budu jezdit s tímhle krasavcem.“


DOPORUČUJEME: 10 obyčejných aut bohatých celebrit. Tomáš Rosický v Hyundai? Britney Spears v Mini? Ano! A tím to nekončí...Auto pro nového šampiona vzniklo ve speciálním oddělení Range Roveru, kde se staví auta pro VIP zákazníky. V hlavových opěrkách jsou Joshuovi podpisy, najdete jej i na kovové destičce u řadící páky či na startovacím tlačítku, na dveřích jsou symboly boxerských rukavic, Joshuovo jméno pak zdobí i prahy auta...


DOPORUČUJEME: Luxusní dům s ještě luxusnější garáží pro 16 aut. A v ní samé nádherné kousky!

Základní cena Range Roveru startuje na 2,7 milionu se slabším motorem a verze SVAutobiography V8 pak pořídíte za 5,2 milionu. Odhadová cena úprav vyhnala cenu auta pro nového šampiona na 6,7 milionu korun. Vzhledem k tomu, že Joshua inkasoval za zápas s Kličkem 636 miliónů korun, nelze to brát jinak než jak drobné. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události