Tuning

Speciální hybridní Golf GTI s výkonem 410 koní postavili studenti

Speciální hybridní Golf GTI s výkonem 410 koní postavili studenti
Zdroj: Volkswagen

Volkswagen přiveze na tradiční tuningový sraz u jezera Wörthersee tenhle vymazlený Golf GTI. Postavilo ho třináct studentů.

Ano, čtete správně, učňů! Volkswagen dal šanci nejlepší studentům svojí speciální školy, aby pod dohledem zkušených techniků postavili svůj Golf GTI. A oni se toho nebáli... Speciální Golf má výkon 410 koní, dvoubarevné lakování a vypadá fantasticky!

DOPORUČUJEME: Z totální vraku starého Brouka postavil dokonalý showcar!Začněme technikou. Přední kola roztáčí přeplňovaný dvoulitr z GTI, zadní kola ale pohání elektromotor, který pracuje v systému s napětím 48 voltů. Společný výkon může být až 410 koní, na dotykovém displeji v kabině si pak řidič může vybrat, jestli chce jet v režimu s pohonem předních nebo všech kol, případně jestli chce jet jen na elektřinu.

STAŇTE SE NAŠIMI FANOUŠKY NA FACEBOOKU
DOPORUČUJEME: Videotest - Golf GTI na okruhu v Mostě!


Interiér auta byl vyroben z větší části ručně, sedadla jsou čalouněná jemnou kůží Nappa a alcantarou, a umí masírovat. Jak už to v případě tuningových aut bývá, speciální pozornost byla věnována audiosystému a lakování. V autě je jedenáct reproduktorů a obří subwoofer se společným výkonem 1690 wattů. Lak je dvoubarevný, matný a je podpořen celou armádou LED diod, kterými je auto doslova prošpikované. 

Tuningový sraz u jezera Wörthersee začíná již dnes a končí v neděli.


DOPORUČUJEME: 25 rychle a zběsile upravných žigulíků. Musíte vidět!


TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události