Rallye

Podívejte se, jak vypadá jízda na hranici chápání, možností a rizika!

V počtu vítězství v rallye byl čtvrtý nejlepší na světě. A přestože se stal mistrem světa jen jednou, je Colin McRae jednou z největších legend motorsportu. Za všechno může jeho styl řízení - vodil auto na samé hranici rizika a všechno zásadně bokem. I proto se mu občas říkalo Colin McCrash.

Skotský závodník Colin McRae se narodil 5. srpna 1968 do závodnické rodiny a svoji první soutěž jel už když mu bylo sedmnáct. V půjčeném autě. A pak už to šlo jak na drátkách... V roce 1991 získal místo v továrním týmu Subaru a potom spojil svoje síly s Fordem. Na sklonku závodní kariéry jste ho mohli vidět ještě v Citroenu a dva závody jel i se Škodovkou. Colin McRae bohužel zemřel při havárii vrtulníku, který sám pilotoval, společně s ním zahynuli i další tři pasažéři, včetně Colinova syna. 


DOPORUČUJEME: Redaktora autoTN.cz svezl profesionální závodník v ralyové škodovce. Byla to zábava!Podívejte se ale, jak uměl řídit a jak dovedl balancovat na samé hraně, někdy i za ní. Závodníci říkají, že by chtěli mít efektivnost Walthera Rohla a styl Colina McRae, ale to se navzájem vylučuje. Tenhle onboard stojí za to pustit i kolegům. Takže volume doprava a nezapomeňte dýchat! 


BAVÍ TĚ AUTA? STAŇ SE NAŠÍM FANOUŠKEM NA FACEBOOKU!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události