Rolls-Royce

Rolls Royce se proměnil v divokou kouřící bestii plivající oheň! VIDEO

Lyžař a známý youtuber Jon Olsson miluje auta. Ale ne ty konvenční... Jeho posledním přírůstkem v garáži je bestiální Rolls Royce, který se po řadě úprav změnil k nepoznání. A na střeše má jednu hračku Made in Czech!

Je to nejšílenější Rolls Royce na světě a automobilka od něj dává ruce pryč. Aby taky ne. Jon Olsson si u firmy Absolute Motors objednal radikální přestavbu modelu Wraith, která z původně aristokratického kočáru udělal 820 koňové monstrum, které trhá pneumatiky na cucky. A ten maskáčový design? Olsson má takhle udělaná nejen všechna svoje auta, ale dokonce i svůj skromný příbytek.

DOPORUČUJEME: Tuningová Fabia za miliony? Jo, to si opravdu nechal někdo udělat!


Dvanáctiválec 6,6 l je přeplňovaný dvěma turbodmychadly a jeho standardní výkon jen 632 koní. To se však změnilo, a teď tahle hračka zrychlí na stovku za 4,4 sekundy a jede 250 km/h. Kromě polepu, velké LED rampy, upraveného podvozku a zesílených brzd má tenhle Wraith i karbonou zahrádku, nebo-li střešní nosič. A na něm je naložený jetsurf, což je hračka, která se vyrábí v České republice. Kromě Olssona na ní jezdí třeba u Hamilton, Loeb nebo Jakub Kornfeil, který patří k nejlepším jezdcům závodní světové série MotoSurf WorldCup. Jetsurf je karbonové prkno s turbínou a spalovacím motorem a věřte nám, že jezdit na něm je stejná zábava, jako krotit ta nejsilnější auta. Olsson má zcela evidentně vkus! 

DOPORUČUJEME: Mustang z roku 1965 se proměnil v 1000koňové monstrum!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události