Lamborghini

Luxusní dvojčata od Lamborghini na prodej. Cena? 50 milionů!

Luxusní dvojčata od Lamborghini na prodej. Cena? 50 milionů!
Zdroj: jamesedition

Nechal si od Lasmborghini postavit auto i loď na zakázku, teď obojí prodává. Prý z rodinných důvodů.

Podívejte se na ty dvě hračky... Obě dvě umí jet pekelně rychle, jen s tím rozdílem, že jedna na silnici a druhá na vodě. Obě dvě postavilo Lamborghini podle speciálního zadání. A obě dvě byly šíleně drahé, ale teď si je můžete koupit podstatně levněji - jen za 50 milionů korun. Stávající vlastník si oba dva stroje nechal postavit na zakázku, výroba rychlého člunu trvala dva a půl roku, auto bylo hotové o kus dříve. Právě teď jsou na prodej v USA, inzerát najdete ZDE. Ale podrobně... 

DOPORUČUJEME: Vyjet s Lamborghini za 100 milionů z garáže není jen tak. Podívejte se na ten proces...

Lamborghini Aventador SV Roadster
Jen rok starý Aventador má najeto pouhých 1100 kilometrů a je ještě v záruce. Oproti sérii má hasicí přístroj, sportovní podvozek, speciální lak i interiér, spoustu karbonových vychytávek a majitel do něj investoval 598 000 dolarů. 


Loď MTI 52 'Super Veloce
Toto je ta druhá, ještě luxusnější záležitost... Super Veloce, znamená v italštině „Super rychlý“ a jedná se o jednu z nejrychlejších a nejvýkonějších lodí na světě. Její pořizovací cena byla 1 750 000 dolarů. O pohon lodi se stará 1550koňový motor Mercury (v běžném režimu má 1350 koní) a byla stavěna kompletně na zakázku. Jede 240 km/h!!! Má trup i palubu z uhlíkových vláken a když se na ni podíváte podrobněji, okamžitě si všimnete sedadel z Aventadoru, palubní desky inspirované přístroji z auta, ovladačů z Aventadoru... Prostě luxus. 


Obě dva stroje si přeje majitel prodat pohromadě a cena je ještě k jednání. Lipno by vám bylo asi malé a na dálnici se nesmí jet víc jak 130 km/h, ale sousedi by vám určitě záviděli!

DOPORUČUJEME: Tohle Lambo si můžete koupit i vy! A zaparkujte ho pak ve svém obýváku. Má výkon 800 Wattů!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Lamborghini

Důležité Události