Nehoda

Ferrari za 6 milionů korun mu dělalo radost necelou hodinu...

Ferrari za 6 milionů korun mu dělalo radost necelou hodinu...
Zdroj: Profimedia

Z luxusního sportovního Ferrari 430 Scuderia za 225 tisíc Eur, tedy cca 6 milionů korun, zůstal jen ohořelý vrak. Řidič vyvázl téměř bez zranění.

Je to jedno z nejlepších Ferrari, které si můžete koupit. Jedná se o sportovní provedení oblíbeného modelu F430, jenže Scuderia je o metrák lehčí (má 1250 kg) a její vysokootáčkový osmiválec je vyladěný na 510 koní. A ten podvozek... Ten je přímo skvostný! Auto zrychlí na stovku za 3,6 vteřiny a jeho maximální rychlost je 320 km/h. Tak na tohle všechno může mladý angličan už jen vzpomínat, jeho F430 Scuderia totiž po brutálně vypadající nehodě shořelo na popel.

DOPORUČUJEME: Dálnici pokryl odporný sliz, pět aut bouralo. Scéna jak ze scifi filmu!


Zdroj: Profimedia

Nehoda se stala ve čtvrtek po obědě na silnici č. 47 v jižním Yorkshiru. Na vlhké silnici dostal řidič smyk, auto neudržel na asfaltu, Ferrari vylětělo do pole a o několik okamžiků později začalo hořet. Při pohledu na fotky to zní neuvěřitelně, ale řidič vyvázl jen s několika modřinami a drobnými řeznými ranami. Policistům pak řekl, že si auto převzal před necelou hodinou... Policie zveřejnila fotky na sociálních sítích a přiznala, že se vyšetřovatelé nehody museli řidiče zeptat, co to bylo za auto, protože se jim nepovedlo to podle vraku bezpečně poznat. 


MÁTE RÁDI AUTA? STAŇTE SE NAŠIMI FANOUŠKY NA FACEBOOKU

DOPORUČUJEME: Jezdíte na kole bez helmy? Tohle udělá vaše hlava při nárazu. Video, které vám otevře oči... 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Nehoda

Důležité Události