Polák

Policejní honička jako z filmu! Ale nedopadlo to dobře...

Polský řidič dostal 200 Euro a měl odvézt kradené Audi A5 do Varšavy. Došlo ale k honičce s policií, a nakonec k nehodě, při které řidič kradené auta narazil do jiného vozu, ve kterém jely kromě dospělých i tři děti.

Koukáte na Kobru 11 a říkáte si, že se scénáristi i kaskadéři museli při natáčení vyřádit? Nu, někdy to má blíž k realitě, než by jednoho napadlo. Německý soud minulý týden potrestal necelými čtyřmi roky vězení polského řidiče, který měl za směšný honorář 200 Euro (5200 Kč) převézt kradené auto do Polska. Nehoda se stala letos v únoru, kdy řidič kradeného vozu začal ujíždět na dálnici za Drážďany, když se chtěl vyhnout běžné policejní kontrole!


DOPORUČUJEME: Policie použila video z tragické nehody. Varuje tak ostatní řidiče...

Jednoduše šlápnul na plyn a pokusil se dálniční policii zmizet. Jenže v rychlosti cca 240 km/h dostal smyk, vyletěl mimo asfalt do travnatého náspu a neovladatelné auto se pak vrátilo zpátky na dálnici, kde nabouralo do auta, ve kterém jeli dva dospělí a tři děti. Těm se naštěstí nic nestalo, ostatně i řidič kradeného auta byl bez vážnějšího zranění a ještě se pokusil o útěk. „Potřeboval jsem peníze na naslouchátko pro svou nemocnou dceru,“ hájil se pak u soudu. Ten s ním ale neměl slitování, záznam z policejní kamery totiž ukazuje, že to všechno mohlo dopadnout podstatně hůř...


DOPORUČUJEME: Měla nohy na palubní desce, airbag jí zlomil nohu, ruku a nos. Co přesně se stalo?

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události