Přepravník

Pěkná práce, přestavěl přepravník na koně na obytné auto!

Pěkná práce, přestavěl přepravník na koně na obytné auto!
Zdroj: Ebay

Další povedený nápad, jak si udělat (nebo rovnou koupit) velké obytné auto.

Na anglickém inzertním serveru ebay se objevil zajímavý inzerát na prodej obytného auta. Jde o přestavbu ze starého přepravníku na koně a jedno musí uznat i ten největší škarohlíd - styl tomu rozhodně nechybí!

DOPORUČUJEME: Na dovolenou obytným autem? Zapřáhněte malou garsonku!

Jako základ posloužil starý Ford D z roku 1970, který původně sloužil jako přepravník na koně. Celá stavba je dlouhá 7,3 metru a přestože jde o domácí stavbu, tak v obytném autě nechybí velkorysé úložné prostory, obrovské spaní, plnohodnotná kuchyně s ledničkou a čtyřplotýnkovým sporákem, ale samozřejmě běžné vybavení jako koupelna s toaletou, ale třeba i nezávisle topení. O komfort při kempování se pak starají dodatečné velké baterie, které jsou spojeny se třemi solárními panely.

DOPORUČUJEME: Další povedená přestavba na obytné auto, tentokrát z obyčejné velké dodávky...

Auto si postavil majitel sám a podle popisu v inzerátu na něm nešetřil, zároveň ale používal selský rozum. Stěny jsou pečlivě odizolované, zadní rampa posloužila jako luxusní terasa, podvozek byl pečlivě ošetřen a benzínový motor o objemu 6,2 l je po generálce. Celá stavba prý trvala majiteli osmnáct měsíců, podívejte se do fotogalerie na výsledek.


BAVÍ VÁS AUTA A SVĚT KOLEM NICH? STAŇTE SE NAŠIMI FANOUŠKY NA FACEBOOKU!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události