Volvo

Švédský tank na prodej, navíc za skvělou cenu!

Švédský tank na prodej, navíc za skvělou cenu!
Zdroj: Ebay

Na inzertním serveru se objevilo jedno z nejzajímavějších aut posledních let, jde o velmi zdařilou přestavbu Volva V70! A pozor, všechny utržené peníze jdou na charitu!

Má patřičné schválení pro provoz, doklady a velmi zajímavou minulost. Tato přestavba sedmnáct let starého Volva V70 vznikla při příležitosti charitativního závodu Bangers for Ben 2017, což byl podnik, který se jel 7. -10. října v Alpách a jehož cílem bylo vybrat peníze pro britské dělníky pracující v automobilovém průmyslu. Podmínky byly jen tři - zaplatit startovné 500 liber, postavit na start závodu auto co bude stát maximálně 750 liber a mít stylové oblečení. Cesta dlouhá 2500 kilometrů vedla přes pět nejhezčích alpských silnic a pořadatelé měli plno za pouhé dva dny.

DOPORUČUJEME: Brutálně vytuněná Škoda Octavia. Kombík, v naftě a za 350 tisíc. Nebudete věřit vlastnm očím...

 

Tento švédský tank vzbuzoval z celého konvoje největší pozornost. Zaslouženě. Jde o neortofoxní úpravu Volva V70 2,5T z roku 2000, které pohání nesmrtelný pětiválcový motor s výkonem 200 koní a točivým momentem 300 Nm. Auto je jednoduše nepřehlédnutelné a získalo nejen cenu pro nejhezčí auto Bangers for Ben, ale taky celý závod vyhrálo. Jeho majitel prý měl od začátku jasno, že vůz po závodě prodá a peníze věnuje na charitu, což teď taky učinil. V inzerátu na serveru eBay ho nabízí za 2300 liber, tedy cca 67 000 Kč, a píše v něm, že auto výtečně poslouží jako propagační, nebo třeba i svatební vůz.

DOPORUČUJEME: 25 rychle a zběsile upravených žigulíků z Ruska. Nebudete věřit vlastním očím...

Viděli už jsme spoustu zajímavých tuningových záležitostí, ale zrovna tahle má styl. A za ty peníze? Klidně bysme mu odpustili i volant na pravé straně, ostatně to už v ČR není problém.


ZÁBAVA, TESTY, PRAKTICKÉ RADY... ZAPARKUJTE U NÁS NA FACEBOOKU

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události