Policejní honička

Zběsilá jízda! Policisté po městě naháněli ukradený obrněnec

Desítky policistů, vrtulník, zásahovka, armáda. Všeobecnou pohotovost vyvolal před pár hodinami šílenec, který na vojenské základně ukradl obrněný transportér a vydal se s ním na zběsilou jízdu po frekventované dálnici a pak i po ulicích amerického Richmondu ve Virginii.

Šíleným pilotem byl podle dostupných informací frustrovaný poručík americké armády, tenhle pokus o povyražení ale poněkud přehnal. S obrněncem ujel kolem osmé hodiny večer ze základny národní gardy Fort Pickett a během dvou hodin s ním urazil 100 kilometrů. Po rušné dálnici z transportéru vymáčkl až 72 km/h, to už měl policii v zádech.

Záběry zveřejněné na sociálních sítích pak ukazují průjezd podivného konvoje ulicemi Richmondu směrem do centra. Policie vyklízela cestu, ale nedokázala armádní vozidlo zastavit. Šofér podle všeho nakonec zastavil sám, když mu docházelo palivo, a z obrněného vozu vylezl.

Zdroj: Twitter

Několik svědků uvedlo, že na něj pak policejní jednotky vyslaly psa, aby ho zpacifikoval, a dostal zřejmě i zásah elektrickým paralyzérem. Následně skončil ve vazbě.

Policie uvedla, že velitelský obrněný transportér nebyl vybaven žádnými zbraněmi. Naštěstí se během šílené jízdy nestala žádná nehoda a nikdo nebyl zraněn.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události