Testování

VIDEOTEST: Dá se v Superbu hrát Člověče, nezlob se?

Z nuly na sto za 5,8 vteřiny, maximální rychlost až 250 km/h, 280 koní a točivý moment 350 Nm. K tomu kvalitní zpracování, hodně prostoru, elegantní styl, moderní ovládání a nové asistenční systémy. BMW? Audi? Ne, modernizovaná Škoda Superb…

Třetí generaci Superbu známe už bezmála tři roky, ale v Mladé Boleslavi na autě pořád pracují a snaží se ho vyladit na maximum. A tak se letos Superb dočkal několika změn.

Jak se povedly? Odpůrci okřídleného šípu nejspíš budou prskat, ale nám se top model Škodovky prostě líbí. Pokud si připlatíte za silnější motor, dostanete vůz, který je špičkou střední třídy. Slabiny hledáme velmi těžko…

Související obsah

Vlajkovou loď Škody nedávno ocenil i německý časopis Auto Test. Superb s motorem 2,0 TDI o výkonu 110 kW (150 k) zaznamenal nejlepší výsledek mezi všemi importovanými vozy testovanými v uplynulých 12 měsících a získal titul "Auto Test Sieger 2018".

Hodnotitele, kteří každoročně testují na 500 vozů všech tříd, zaujal hlavně prostorem, praktičností, přívětivým infotainmentem, jízdními vlastnostmi i komfortem.

Tohle auto má sportovní duši, zároveň je tiché a pohodlné. Dá se v něm hrát i Člověče, nezlob se? Podívejte se sami v našem videotestu.

Líbí se vám naše videa? Další testy najdete ZDE.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Testování

Důležité Události