Zahraničí

Šílená nehoda! Dodávku v Norfolku katapultoval kruhový objezd

Na internetu se šíří strašlivé záběry, na kterých řidič dodávky přehlédne kvůli vysoké rychlosti kruhový objezd, zvýšený středový ostrůvek pak vozidlo katapultuje vysoko do vzduchu. Ve voze byl naštěstí pouze jeden člověk, kterého převezla záchranka do nemocnice.

Na záběrech je vidět, jak se dodávka zničehonic objeví v záběru, jen těsně mine stojící auto a předjede autora videa, který jede na motorce. Pak ale dojde k nejhoršímu, protože auto vjede na kruhový objezd.

Řidič dodávky totiž nestihne zareagovat a vjede přímo na středový ostrůvek. Ten automobil vymrští vysoko do vzduchu, dodávka se přetočí na předek a dopadá na záběrech na pravý bok. Pak už ale ze záběru zmizí.

Podle portálu Sun se celá událost odehrála v anglickém Norfolku, záběry z kamery ukazují, že se měla nehoda stát v lednu, tomu ale příliš neodpovídá okolní krajina, která je zelená.

Související obsah

Policie následně portálu potvrdila, že k incidentu skutečně došlo, nehoda se ale stala 1. září na silnici A11 u města Attleborough. "Zranili se tři lidé, kteří byli převezeni do Fakultní nemocnice Norfolk & Norwitch University hospital," cituje Sun vyjádření policie.
 

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události