Zahraničí

Dívka nechala řidiči dojemný vzkaz. Pomohla mu vyřešit záhadu

Dívka nechala řidiči dojemný vzkaz. Pomohla mu vyřešit záhadu
Zdroj: Twitter

Lidé si mají pomáhat. Tím se řídila i teprve jedenáctiletá holčička, která napsala vzkaz řidiči o tom, kdo mu naboural jeho auto. Ve svém záznamu podrobně popsala, jak a kdy se nehoda stala. Majitel auta vzkaz zveřejnil na sociální síti a originální zápis o nehodě se okamžitě stal hitem.

Když Andrew Sipowicz (21) z amerického Buffala přišel v pondělí ke svému autu, zjistil, že mu ho někdo naboural. Pochopitelně se nejdřív rozzuřil, pak ale našel za stěračem roztomilý vzkaz od jedenáctileté dívky, který mu pomohl najít viníka a ušetřit slušné peníze za opravu. Příběh popsal deník Mirror.

Dívka ve vzkazu detailně popsala celou situaci. "Pokud přemýšlíte, co se stalo vašemu autu, narazil do něj autobus číslo 449," stálo v dětském "udání".

Související obsah

Nehoda se stala kolem páté hodiny odpoledne, když dívka jako každý všední den vystupovala z autobusu cestou ze školy. "Řidička se snažila vytočit, ale nedokázala to," dodala "malá práskačka". Ve vzkazu se rovnou za řidičku omluvila a nakreslila do rohu vzkazu i podobu autobusu. Jen v poněkud dětské verzi...

Zdroj: Twitter

Sipowicz byl ze vzkazu tak nadšený, že ho zveřejnil na svém profilu na sociální síti. Lidé okamžitě začali jeho příspěvek sdílet a dosud ho vidělo přes milion lidí.

Sipowicz po incidentu kontaktoval firmu, která má na starosti školní autobusy. Vedoucí oddělení mu slíbil spolupráci při vyřízení škody u pojišťovny. Sipowicz se také spojil s dívkou, která mu vzkaz poslala. Za její pomoc ji čeká odměna.

reg, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události