Lamborghini

Lamborghini zůstalo opuštěné v příkopu, po majiteli pátrala policie

Lamborghini zůstalo opuštěné v příkopu, po majiteli pátrala policie
Zdroj: Profimedia

Fialové Lamborghini Huracan za šest milionů korun opuštěné v příkopě u silnice překvapilo řadu řidičů, kteří v pátek projížděli po Hadley Road nedaleko tréninkového centra fotbalového klubu Tottenham Hotspur. Majitel vozidla nebyl nikde v okolí a tak po něm začala pátrat policie.

Výstředně fialový klenot na čtyřech kolech zaujal pozornost řidičů. V příkopu za ním byla vidět brzdná dráha. Auto zůstalo v příkopu v protisměru na pravé straně vozovky opřená o protisvah dveřmi řidiče.

"Muselo se to stát během noci.Stalo se to na nebezpečné části silnice. Hned jsem se běžel podívat, jestli někdo v autě nepotřebuje pomoc. Ale nikdo tam nebyl," popsal pro DailyStar Andrew Laurence, který tudy projížděl v sedm hodin ráno. "Takových aut tu moc není, ale napadlo mě, že je to kousek od tréninkového areálu fotbalistů Hotspur, tak jsem myslel, že to bude někoho z nich," domníval se řidič.

Po řidiči nakonec začala pátrat policie. Majitel byl nakonec vypátrán velmi rychle. Vozidlo patří Michaelovi Hudsonovi, zakladateli společnosti Bitstocks obchodující s virtuální měnou bitcoin. Podle jeho přítele, který drahý vůz přišel vyzvednout do opravy, dostal podnikatel na kluzkém povrchu v mírné zatáčce smyk a ve snaze vyhnout se pouliční lampě strhl vůz raději do příkopu, kde relativně bezpečně dobrzdil.

Související obsah

„Každé auto může být opraveno. Je pojištěné. Nikdo nebyl zraněn. Děkuji všem, kteří mi dnes volali a psali, jsem v pořádku,“ napsal Hudson na instagramu svým fanouškům.

Lamborghini Huracan se dá pořídit přibližně za šest milionů korun. Výkon přes 600 koní umožňuje rychlost až 340 kilometrů v hodině.

tbc, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Lamborghini

Důležité Události