Domácí

Na dálničním přivaděči u Plzně se řítilo auto v protisměru! VIDEO

S řidiči, kteří se řítí po silnici v protisměru, se poslední dobou roztrhl pytel. Tentokrát se vážného omylu dopustil řidič stříbrného peugeotu, který si to spokojeně valil v protisměru po dálničním přivaděči na Plzeňsku. Případem se zabývá policie.

Ve středu dopoledne čekal řidiče jedoucího po plzeňském přivadeči směrem na Prahu pořádný šok. Proti němu se řítil stříbrný peugeot, který si jel spokojeně, jako by vůbec nebyl v protisměru.

Řidič si cestu nahrával na palubní kameru. Při spatření auta v protisměru se oprávněně zarazil, ihned zastavil a zatroubil na něj. Peugeot se mu ale vyhnul a jel dál.

"Jel jsem asi 70 km/h. Běžně se tam jezdí rychlostí 100 km/h. Kdybych jel levým pruhem, tak se s ním srazím. Vyletěl vlastně ze zatáčky," řekl pro TN.cz šokovaný řidič. "Za mnou jela další auta. Ta ho nejspíš zablokovala, asi za 200 metrů se totiž pán otočil," dodal.

Související obsah

Přestože se nikomu nic nestalo, řidič stříbrného peugeotu se následkům svého činu nevyhne. Jízdou v protisměru totiž ohrozil ostatní účastníky provozu a případem už se zabývá plzeňská policie. "Volal jsem na policii, někdo ho nahlásil asi už přede mnou. Toho pána už chytli," řekl řidič, který incident nahrál.

Poslední dobou se s řidiči jedoucími v protisměru roztrhl pytel. V polovině února na D5 u Rokycan způsobil senior jízdou v protisměru vážnou nehodu. Spletl si nájezd od plzeňského přivaděče a při čelní srážce těžce zranil protijedoucího řidiče, sám pak v nemocnici umřel.

sei, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události