Nebezpečné předjíždění

Šílený manévr kamionu. Řidiči dupali na brzdy v obou směrech

Nebezpečnou myšku hodil jeden řidič kamionu druhému v pátek nedaleko Sedlic na Strakonicku. Ohrozil tím nejen druhý tahač, ale i řidiče v protijedoucím osobním autě. Manévr však zachytila palubní kamera osobního auta.

Kamion s logem maďarské společnosti J&S Speed se v pátek na Strakonicku pokoušel předjet další tahač před ním. Buď však špatně odhadl vzdálenost, nebo ničeho nedbal, a hrnul se vpřed. Před ním se však objevila plná čára kvůli zatáčce ve stoupání.


Druhý kamioňák, když si všiml nebezpečného manévru, musel zcela zabrzdit. V protisměru se blížilo osobní auto, jehož řidič také dupnul na brzdy, aby se s kamionem nesrazil.


Video: Facebook Miroslav Chovanec: 


Nebezpečné předjíždění kamionu zachytil palubní kamerou řidič jedoucí za ním. Řidič tahače byl prý velmi nedočkavý a o předjíždění se pokoušel opakovaně, přitom ohrožoval ostatní.

Související obsah


"Jeli jsme okolo půl druhé hodiny odpoledne z Blatné do Písku. Už při vyjíždění z Blatné jsme jeli za tímto kamionem, který chtěl několikrát předjíždět, ale vždycky neúspěšně. Minimálně sedmkrát ohrozil auta v protisměru,“ popsal autor videa Miroslav Chovanec pro lokální zpravodajský portál Budějcká drbna.
 

rod, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události