Zábava

Řidič Uberu vjel rovnou do fronty na jízdenky. Zaparkoval v nádražní hale

Řidič Uberu vjel rovnou do fronty na jízdenky. Zaparkoval v nádražní hale
Zdroj: Twitter

Toyota Prius zaparkovaná uprostřed nádraží. Tenhle snímek vyvolal na sítích řadu vtípků. Vůz totiž jezdí pro společnost Uber a jeho řidič to schytal hlavně od taxikářů. Nakonec ale nejspíš neoprávněně.

Řidič Uberu vjel do nádražní haly ve stanici Barking ve východním Londýně. Zastavil před pokladnami přímo pod informační tabulí. Personál, cestující i ostraha jen nechápavě zírali.

“Další pitomec od Uberu,” napsal pod fotkou dokumentující událost ze začátku týdne jeden z konkurenčních londýnských taxikářů. A další lidé připojili nadávky i vtipné poznámky na adresu šoféra stříbrné Toyoty Vezl snad klienta podle navigace a nestačil včas zabrzdit?

Na místo okamžitě dorazila policie. Nakonec se ukázalo, že nešlo o chybu při parkování. Alespoň to tvrdil řidič Uberu, jak píší britská média.

Související obsah

Podle policie uvedl, že ho jeho pasažér při noční jízdě ohrožoval, takže v stanici hledal útočiště. Napadlo ho, že v nádražní hale bude v bezpečí. Prý do ní vjel pomalu a opatrně, aby nikoho nezranil.

Policie ale zároveň oznámila, že kvůli incidentu nebyl nikdo zatčen. Co se stalo s údajným agresivním klientem Uberu, nevysvětlila. Vyšetřování dál probíhá.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zábava

Důležité Události