Chelsea

Boháči v luxusních autech závodili za plného provozu! Škoda 14 milionů

Boháči v luxusních autech závodili za plného provozu! Škoda 14 milionů
Zdroj: YouTube.com

V londýnské čtvrti Chelsea se v noci na úterý odehrála divoká honička, při které se předhánělo Porsche a Audi Q7. Řidič Audi ale rychlou jízdu nezvládl a naboural celkem 11 luxusních aut, na kterých způsobil škodu v přepočtu 14 milionů korun.

Místní považují za zázrak, že se při nebezpečné honičce nikomu nic nestalo. Podle řidičů šlo jen o zábavu, ovšem pořádně nebezpečnou. V ulicích londýnské čtvrti Chelsea se totiž předháněla dvě luxusní auta - Porsche a Audi Q7.

"Opravdu jsem si myslela, že došlo k explozi," řekla deníku The Daily Telegraph obyvatelka Chelsea Summer Haiderová. K explozi ale nedošlo, obrovskou ránu způsobil náraz Audi do ostatních aut.

Celkem jich řidič naboural 11 a škoda se vyšplhala v přepočtu na více než 14 milionů korun. "Bylo velké štěstí, že tu nebyli chodci," dodala Haiderová s tím, že řidič vyšel ze svého vozu omámený a v šoku. Tekla mu prý krev z hlavy a chyběly mu nějaké vlasy.

Související obsah

Mladý muž tvrdil, že ho někdo pronásledoval, kamerový záznam ale ukázal, že si to vymyslel. S řidičem Porsche měl úmyslně závodit. Nabouraná auta jsou i značek McLaren, Porsche a Bentley.

Svědci přirovnávají nehodu ke scéně z akčního filmu. Řidič měl podle nich z pekla štěstí, že přežil. V současné době je v nemocnici s poraněním hlavy, po propuštění čeká jeho i druhého řidiče soud, který rozhodne o trestu.

han, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události