Domácí

Řidič naboural auto s pěti lidmi. Když chtěl ujet, narazil do stromu

Nebezpečnou jízdu předvedl řidič na Českolipsku v Libereckém kraji. Ve středu před půl pátou odpoledne vjel do protisměru a naboural do auta, ve kterém cestovalo pět lidí. Nikomu se naštěstí nic nestalo. Řidič si však stav lidí neověřil a pokračoval ve své jízdě. To se mu však nevyplatilo. O kilometr dál narazil do stromu.

Na redakci TN.cz se obrátil svědek nebezpečně vypadající nehody na Českolipsku. Řidič osobního auta u obce Doksy v Libereckém kraji měl předjíždět na plné čáře. Přitom naboural do auta před ním.

"Operační středisko přijalo oznámení o nehodě na silnici č. 270 ve středu v 16:20. K nehodě dvou osobních auta došlo u obce Břehyně," uvedl policejní mluvčí Vojtěch Robovský.

Muž po nehodě nezastavil a pokračoval dál. "Jeden z řidičů měl ujet ve směru na Doksy. Vlivem nepřiměřené rychlosti vjel do příkopu, narazil do dvou stromů a od nich se odrazil zpět na komunikaci," dodal mluvčí. Auto poté řidič převrátil na střechu. 

Ve druhém vozidle cestovalo pět lidí. Na místo dorazili také záchranáři, kteří do nemocnice odvezli dva cestující s lehčím zraněním. 

Související obsah

Policie z Českolipska nehodu stále vyšetřuje. Škoda zatím nebyla vyčíslena. 

reg, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události