Autoservis

Hrozivý zvuk a zápach. Neuvěříte, co způsobilo podivnou poruchu!

Hrozivý zvuk a zápach. Neuvěříte, co způsobilo podivnou poruchu!
Zdroj: Facebook / Chris Persic

Neuvěřitelný “náklad” objevila pod kapotou své ho auta řidička z amerického městečka Franklin Park poblíž Pittsburghu. Spolu s manželem pak vydali varování pro ostatní motoristy: Dejte si pozor na veverky!

Hlodavci a auta nejdou dohromady. Přesvědčila se o tom rodina za americké Pensylvánie. Ale tentokrát nešlo o překousané hadičky, tahle příhoda s veverkami je hodně neobvyklá.

Holly Persic odjela do knihovny, ale její auto se cestou začalo chovat podivně. “Volala mi, že naše auto smrdí, jako kdyby hořelo, a vydává podivné zvuky. Řekl jsem jé, aby se podívala pod kapotu,” vypráví Chris Persic.

Fotka, kterou mu pak šokovaná manželka poslala, ho pochopitelně také překvapila! Chris pak snímek s připojeným varováním zveřejnil na Facebooku.

Ukázalo se, že pod kapotou auta si udělaly hnízdo veverky, vystlaly ho trávou a začaly rychle plnit zásobami na zimu.

Manželé museli z motoru vyndat na 200 vlašských ořechů! “Trvalo téměř hodinu, než jsme to dokázali dostatečně vyčistit, abychom auto mohli vzít do servisu a nechali ho raději zkontrolovat,” dodal Chris a připojil radu: “Pokud parkujete venku, čas od času se podívejte pod kapotu!”

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Autoservis

Důležité Události