Policie

Jak zamést s piráty? Řidič dostal za rychlost a alkohol doživotní zákaz!

Jak zamést s piráty? Řidič dostal za rychlost a alkohol doživotní zákaz!
Zdroj: Policie SR / Facebook

Řidič tmavého superbu se řítil dvoustovkou úsekem, kde je povoleno maximálně 90 km/h. To ještě netušil, že nejspíš řídí naposledy v životě.

Takhle se zametá s piráty silnic na Slovensku. Policejní hlídka z města Šal’a chytila u Trnovce nad Váhem řidiče, kterému rychlostní limity evidentně vůbec nic neříkají. Na klasické dvouproudé silnici, kde je povolena maximálně devadesátka, mu policisté naměřili až 209 km/h!

Následná dechová zkouška navíc ukázala 1,52 promile alkoholu.

Policisté se “závodníkem” neměli slitování, stejně jako soud. Čtyřicetiletý muž dostal v super rychlém řízení podmínku a soudce mu navíc uložil doživotní zákaz řízení motorových vozidel.

“Jezděte zodpovědně,” podotkla k případu slovenská policie na sociálních sítích.

Související obsah

Tvrdý trest vyvolal značný ohlas. A většina příspěvků nesmlouvavý postup justice schvaluje. “Konečně. I takto je potřeba odlehčit přeplněným silnicím. Velké procento řidičů na ně totiž nepatří. Ať klidně zmizí z cest a nechají tam prostor pro lidi, kteří se umí kontrolovat a dodržují pravidla,” píše komentující, který sklidil nejvíce lajků.

A další se přidávají:

“Děkujeme pánům policistům, o jednoho méně…”

“Spíš bych poukázala na to, že se konečně našel soudce, který to řeší tak, jak se patří. Klobouk dolů, konečně výborná práce soudu.”

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události