Zábava

Tomu neuvěříte! Žena natankovala do igelitky, jak tohle asi dopadlo?

Tomu neuvěříte! Žena natankovala do igelitky, jak tohle asi dopadlo?
Zdroj: Twitter

Je tohle video vtipné, nebo spíš k pláči? Podívejte se a rozhodněte se sami.

“Proboha, jak ji něco takového mohlo napadnout?” Tak to je asi nejčastější otázka pod videem kolujícím po sociálních sítích.

Na záběrech, které nejspíš pocházejí z amerického Houstonu, je zachycena žena, která se snaží z nepochopitelných důvodů natankovat palivo do slabounké igelitové tašky. Když pytlík zvedne, palivo z něj crčí na všechny strany. Ale nemějte strach, tahle žena si poradí se vším…

Nejdřív se snaží igelitku utěsnit tím, že ji zaváže. Nakonec vyloví další tašku a benzín se pokouší přenést do kufru svého auta v dvojitém obalu. Podívejte se sami:

Záběry samozřejmě vyvolaly soustu uštěpačných komentářů. “Kdyby měla elektromobil, nejspíš by se snažila olíznout zástrčku, jestli je pod proudem,” směje se “chytré horákyni” jeden z komentujících. Další “vyzdvihují” její inteligenci a podivují se, že i takoví lidé chodí, mluví, umí se sami najíst a dokonce řídí auta. Podle jiných jízlivých poznámek to se zmíněnou paní ještě není tak zlé: “Taky si mohla vzít papírovou tašku!”

Související obsah

Není pravděpodobné, že žena benzín dovezla. Vzhledem k chemickému složení dokáže benzín podobně slabý igelit rychle rozpustit…

A tak je na místě malý návod, který pro ženu vytvořil další uživatel sociálních sítí:

1. Ujdete 15 metrů.

2. Zaplatíte 5 dolarů.

3. Dostanete plastový kanystr.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události