Domácí

Žena unikla nehodě o vlásek, odhozené auto zastavil sloup! VIDEO

Žena se jen o vlásek nestala obětí velmi vážné nehody v Ostravě. Rozjeté auto totiž po srážce na křižovatce ulic Mariánohorská a Sokolská druhý vůz odhodil až na ostrůvek pro chodce, na kterém zrovna stála. Neovladatelné auto se zastavilo o sloup semaforu, který byl přímo vedle ní. Policie nyní zjišťuje její totožnost.

V pondělí v 9:50 jel muž (35) v Audi po ostravské ulici Mariánskohorská, na křižovatce se Sokolskou ale zřejmě nerespektoval červenou a ve velké rychlosti světla projel. To už se ale rozjela auta z druhé ulice.

"Došlo ke střetu a vozidlo Audi bylo odhozeno do světelného signalizačního zařízení pro chodce," potvrdila mluvčí policie Pavla Jiroušková.

Na ostrůvku, kde je semafor umístěn, stála v době nehody žena. Ta po nárazu začala okamžitě couvat. Rozjetý vůz se naštěstí zarazil v poslední chvíli o semafor, kolem utíkající ženy pak proletěly trosky vozidla.

"Ve vozidlech nebyl nikdo zraněn. Dechové zkoušky u řidičů byly s negativním výsledkem. Způsobená škoda byla předběžně vyčíslena na 400 tisíc korun," doplnila Jiroušková.

Související obsah

Policie si není jistá, zda žena nebyla při nehodě zraněna, proto žádá chodkyni či svědky, kteří by ji mohli poznat, aby kontaktovali dopravní policisty na telefonním čísle 974 725 254 či na emailu mpro.odi.nehody@pcr.cz.
 

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události