Zajímavosti

Muž se po honičce schoval, zapomněl ale na důležitou věc. Policie šla za nosem

Muž se po honičce schoval, zapomněl ale na důležitou věc. Policie šla za nosem
Zdroj: Mediafax

Netradičním způsobem dopadli němečtí policisté muže, který jim nejdříve ujížděl a poté utíkal. Mladík se sice skryl za plotem, měl ale tak silný parfém, že se nedalo ho neobjevit.

Policisté z města Špýr na jihozápadě Německa si 26letého muže všimli v noci na sobotu, když kolem nich prosvištěl vysokou rychlostí, přestože projížděl obcí. Neměl navíc rozsvícena světla, proto se za ním muži zákona vydali.

Mladík se ale nechtěl nechat dopadnout tak snadno. Nejdříve před policií ujížděl, poté zastavil u krajnice a utekl. Ztratil se tak policistům z dohledu a útěk by mu možná vyšel, kdyby nebyl takový parádník. Píše o tom agentura AP.

Policisté totiž v jeho autě cítili silný parfém a pak jim stačilo jít doslova za nosem. Mladíka objevili, jak se skrývá nedaleko za živým plotem. "Díky parfémovému oblaku bylo možné muže identifikovat jako řidiče auta," informovala policie v sobotu.

Související obsah

Je možné, že se muž snažil voňavkou přebít odér alkoholu. Podle policistů totiž dechová zkouška prokázala, že byl ujíždějící mladík opilý. "Test ukázal hodnotu 1,38 promile. Cesta tak pro muže skončila a byl mu zabaven řidičský průkaz," poznamenali muži zákona.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zajímavosti

Důležité Události