Nehoda

Skok hrůzy. Opilá řidička přeletěla křižovatku vzduchem! VIDEO

Skok hrůzy. Opilá řidička přeletěla křižovatku vzduchem! VIDEO
Zdroj: YouTube / Onscene TV

Hrozivou nehodu zachytily ve čtvrtek v noci kamery na zdánlivě poklidně křižovatce v Long Beach v Kalifornii. Opilá řidička tam nabrala středový ostrůvek a proletěla se několik metrů vzduchem.

Auto se řídí klidnou ulicí na plný plyn, řidička absolutně ignoruje stopku, která je zvýrazněná velkým nápisem na silnici. Nevšímá si ani zeleného ostrůvku, který je uprostřed křižovatky, aby zklidnil dopravu v obytné čtvrti.

Auto, kterým je podle dostupných informací sportovní kupé BMW M4, se zvedá do vzduchu a letí několik metrů vysoko nad zemí. Po dopadu mizí ze záběru. Vidět je jen obrovský balvan, jež BMW vytrhlo z ostrůvku a odhodilo ho na zaparkované vozy.

Nehodu zachytily průmyslové kamery, takže si ji můžete prohlédnout hned z několika úhlů:

Nehoda se stala ve čtvrtek těsně před druhou hodinou v noci v Long Beach v Kalifornii. Podle svědků se BMW řítilo ulicí rychlostí zhruba 160 km/h.

Neuvěřitelné je, že řidička vystoupila z BMW bez jakéhokoliv zranění. Neodvezli ji tak lékaři, ale policisté - skončila ve vazbě kvůli podezření z řízení v opilosti.

Související obsah

Podle televizní stanice NBC obyvatele z okolí nehoda doprovázená hlasitou ránou sice šokovala, ale na druhou stranu jsou v okolí na incidenty způsobené opilými nebo zfetovanými řidiči docela zvyklí.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události