Domácí

Řidič neřešil plnou čáru a nebezpečně předjížděl! Hledá ho policie

Řidič neřešil plnou čáru a nebezpečně předjížděl! Hledá ho policie
Zdroj: Policie ČR

Nechybělo mnoho a nebezpečný manévr mezi obcemi Vranovská Ves a Olbramkostel mohl skončit velmi vážnou nehodou. Řidič, který nerespektoval plnou čáru, měl co dělat, aby zvládl přibrzdit při předjíždění druhého auta a zařadit se včas, aby se čelně nestřetl s protijedoucím autem. Policie po řidiči pátrá a také prosí svědky, aby se přihlásili.

Policisté Jihomoravského kraje pátrají po řidiči, který v pondělí večer velmi nebezpečně předjížděl mezi obcemi Vranovská Ves a Olbramkostel. Riskantní jízdu zachytila palubní kamera na předjížděném autě.

Řidič tmavého vozu se velkou rychlostí prořítí kolem jednoho z aut i přes to, že je v místě plná čára. V protisměru navíc i nadále zůstane a rozhodne se předjet ještě jednou auto. To už ale nemá šanci stihnout a musí dupnout na brzy, v poslední chvíli se pak zařadí.

"Nyní se tímto závažným protiprávním jednáním velmi intenzivně zabýváme a v souvislosti s tím se obracíme i na další svědky. Kdo tento incident viděl nebo má také záznam z palubní kamery, případně další důležité informace, nechť přispěje jakýmkoli důkazním materiálem," informovala mluvčí policie Lenka Drahokoupilová.

Související obsah

Čas a datum na záznamu nesedí, ve skutečnosti byl pořízen 24. února 2020 v 18:30.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události