Domácí

Spor o ženu měl vyřešit výtržník zničením auta, i se sekerou se pak vrátil k pití

Spor o ženu měl vyřešit výtržník zničením auta, i se sekerou se pak vrátil k pití
Zdroj: Policie ČR

Neshody se svým sokem vyřešil muž podle policie tak, že se posilnil alkoholem, vzal sekeru a rozmlátil druhému muži auto. Když své dílo dokonal, sebral se a vrátil se i se sekerou k pití. Právě v jedné z hospod v Horním Slavkově ho policisté našli a zadrželi.

Čtyřiačtyřicetiletý muž měl se svým třiatřicetiletým sokem z Horního Slavkova spory kvůli ženě. Vše vyvrcholilo v neděli 7. června, kdy se muž rozhodl vyřešit spor po svém.

"Nejdříve měl podezřelý popíjet v restauračních zařízeních alkoholické nápoje a ve večerních hodinách se rozhodnout, že se vydá k zaparkovanému vozidlu třiatřicetiletého muže. Doma měl popadnout sekeru a jít na parkoviště. Po příchodu k automobilu na nic nečekal a sekerou měl poničit skleněné výplně všech oken, a to včetně předního skla," popsal mluvčí policie Jakub Kopřiva.

Kromě toho měl pachatel také urazit autu zrcátka, rozmlátit přední světla a kapotu. Škoda byla odhadnuta na 30 tisíc korun. Všeho si všimla žena, která na nic nečekala a okamžitě kontaktovala policii. Pachatel ale z místa ještě před příjezdem hlídky odjel.

Související obsah

"Po necelé hodině ho policisté vypátrali v jedné z místních hospod. Muže zadrželi a sekeru, kterou měl stále u sebe, zajistili," doplnil Kopřiva s tím, že muži v případě prokázání viny a odsouzení hrozí až dva roky ve vězení.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události