Domácí

Matka se při řízení otočila na dítě (3). Vyjela ze zatáčky a skončila v příkopě

Matka se při řízení otočila na dítě (3). Vyjela ze zatáčky a skončila v příkopě
Zdroj: Policie ČR

Ve středu po poledni se na Domažlicku stala nehoda, při které skončila maminka s tříletým chlapečkem v příkopě s autem otočeném na boku. Žena se podle policie plně nevěnovala řízení - zrovna, když projížděli mírnou zatáčkou, se na synka otočila. Auto tak skončilo mimo silnici. Oba byli převezeni do nemocnice.

Nehoda se stala okolo půl jedné odpoledne na silnici II. třídy mezi obcemi Železná a Smolkov na Domažlicku. Čtyřiačtyřicetiletá žena za volantem peugeotu cestovala spolu s tříletým chlapečkem, který seděl v autosedačce za sedadlem spolujezdce.

Její pozornost chlapec rozptýlil zrovna ve chvíli, kdy projížděli mírnou levotočivou zatáčkou. Ohlédla se za ním a v tu chvíli vjela za pravou krajnici do příkopu, kde auto narazilo do stromu a převrátilo se na bok.

Související obsah

Policisté řidičce provedli test na alkohol, který vyšel negativně. Poté byla ona i tříleté dítě převezeni do nemocncie na vyšetření. "Škoda byla vyčíslena na 50 tisíc korun. Dopravní nehodu dále šetří policisté z Dopravního inspektorátu v Domažlicích," uvedla policejní mluvčí Dagmar Brožová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události