Domácí

Vyjel s rodinou na výlet, ohrozil je divoký manévr zběsilého motorkáře!

Nepříjemnou zkušenost má ze sebou čtenář TN.cz Miroslav. O víkendu vyjel s rodinou na výlet, když na palubní kameru zachytil velmi nebezpečný manévr motorkáře, který na zadním sedadle vezl pasažérku.

Miroslav se rozhodl v neděli pro výlet do Konopiště ve Středočeském kraji, vzal s sebou i rodinu. Kousek od cíle jej ale vyděsil nečekaný manévr zběsilého motorkáře.


To se stalo krátce před 11. hodinou dopoledne, když zrovna projížděl po jedničce mezi Mračí a Benešovem. V tom směru mají řidiči k dispozici dva pruhy.


Motorka s dvoučlennou posádkou se prosmýkla mezi Miroslavovým autem a bavorákem, který Miroslava předjížděl v levém pruhu. "Málem jsem si cvrnkl a manželka taky. Najednou se přiřítil, vůbec jsme jej neviděli," popsal Miroslav.

Související obsah


Miroslav měl v tu chvíli na tachometru asi devadesátku. "To BMW jelo asi 120 kilometrů za hodinu a ten motorkář mohl jet tak 130," odhadl. Následně motorkář ještě hodil další myšku a zmizel v dáli.


Video má k dispozici i policie. "Uvedeným jednáním se budou nyní zabývat benešovští dopravní policisté," uvedla policejní mluvčí Veronika Čermáková.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události