Krimi

Hazard po nehodě: Řidiči nechtěli čekat, otáčeli se a odjížděli! VIDEO

Redakci TN.cz se v pátek vpodvečer ozval divák, který popsal nebezpečné chování řidičů po nehodě na hlavním tahu mezi Karlovými Vary a blízkým Ostrovem. Auta se tu podle něj začala otáčet a odjíždět pryč. Vše dokonce natočil.

"Jsem na čtyřproudové silnici mezi Karlovými Vary a Ostrovem. Je tady dopravní nehoda, uzavřená silnice. A tady na tom dvoupruhu se otáčejí lidi," popsal po telefonu čtenář.

Dodal, že má i několik videí, na kterých je vidět, jak se asi sedm auto otáčí a uličkou odjíždí pryč. "Je úplně neuvěřitelné, co si ti lidé dovolují," neskrýval rožhořčení.

A video, které redakci zaslal, jeho slova potvrzuje. Na záběrech je vidět větší množství aut, která se opravdu otočila a odjela. Minimálně jeden řidič z kolony pro změnu vycouval.

Podobné chování bohužel není úplně ojedinělé. Například v dubnu se v podstatě totéž stalo na dálnici D5 u Berouna. I tady se podle videí, která dorazila do redakce TN.cz, řidiči po nehodě místo čekání prostě otočili a odjeli pryč v protisměru.

Související obsah

O autech jedoucích v protisměru mezi 32. až 34. kilometrem dálnice se tehdy dozvěděli i policisté. "Bohužel v tomto úseku nejsou kamery a kolegové na místě už nikoho nezastihli," řekl na dotaz TN.cz v půlce dubna policejní mluvčí Pavel Truxa.

Auto jedoucí záchranářskou uličkou v protisměru natočili letos v březnu i pražští hasiči:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události