Krimi

Opilý mladík se s dodávkou nacpal do podzemních garáží a poničil je

Opilý mladík se s dodávkou nacpal do podzemních garáží a poničil je
Zdroj: Policie ČR

Opravdu husarský kousek se v pondělí odpoledne povedl mladíkovi v centru Hradce Králové. Špatně totiž odhadl výšku dodávky, kterou řídil a v podzemních garážích tak střechou auta poničil vybavení. Pak navíc nadýchal alkohol.

"Řidič vozidla značky Ford Transit včera krátce po 13. hodině nerespektoval dopravní značku udávající maximální výšku vozidla a vjel do podzemních garáží pod obchodním střediskem v centru Hradce Králové. Při projíždění parkoviště poškodil střechou auta osvětlení, kameru, informační displej, hasící potrubí a světelnou tabuli, dále narazil do dopravního značení a výjezdové závory," vypočítala v úterý policejní mluvčí Iva Kormošová.

Na místo proto vyrazili policisté, kteří dali devatenáctiletému mladíkovi dýchnout. Přístroj ukázal hodnotu skoro 1,4 promile alkoholu v dechu.

Související obsah

"Policisté muži zakázali další jízdu a zadrželi mu řidičský průkaz. Na autě odhadli škodu na 10 tisíc a na vybavení parkoviště asi na 80 tisíc. Mladý muž je podezřelý z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky. Pokud ho soudce uzná vinným, může být odsouzen k trestu vězení od 6 měsíců do 3 let," uzavřela Kormošová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události