Domácí

Černý víkend na českých silnicích. Při nehodách zemřelo nejméně šest lidí

Uplynulý víkend se opět zapíše do černých čísel statistik dopravních nehod. Od soboty do neděle na našich silnicích zemřelo nejméně šest lidí a desítky se zranily. Škody jdou do desítek milionů korun.

Nejhorší byla neděle. První tragická nehoda se odehrála na Zlínsku, kde zemřely dvě ženy. Řidička a její spolujezdkyně jely od Vsetína do Vizovic. Žena za volantem zřejmě ve velké rychlosti nezvládla levotočivou zatáčku a čelně narazila do stromu.

S vozidlem skončila na střeše. Auto pak začalo hořet. Ani jedna z žen neměla šanci nehodu přežít.

Odpoledne se pak na Klatovsku čelně srazili dva motorkáři. Oba zemřeli. Tragická nehoda se stala mezi obcemi Petrovice a Petrovičky. Jeden z mužů při nehodě podle policie uhořel.

O několik hodin později se na výjezdu z Kladna ve směru na Buštěhrad srazila dvě auta. Při nehodě se zranilo sedm lidí, z toho šest dětí. Žádné z nich by ale nemělo být v ohrožení života.

Související obsah

Policisté o víkendu řešili i nejednu kuriózní nehodu. Z mostu na okraji Jihlavy v neděli spadl se svým autem dvaadvacetiletý řidič. Auto prorazilo zábradlí a dopadlo přímo na novou cyklostezku. Řidič naštěstí nikoho nezranil a ani sám neutrpěl zranění.

Ještě v sobotu večer se na poli u obce Mladé Bříště na Pelhřimovsku převrátil traktor. Muž, který ho řídil utrpěl tak vážná zranění, že na místě zemřel. Zatím není jasné, proč se traktor převrátil.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události