Kuriózní situace

Zem se otevřela a auto zmizelo pod asfaltem. Lovili ho 12 hodin! VIDEO

Pod autem se propadá asfalt a SUV pomalu, ale jistě mizí v díře plné vody. Po pár vteřinách se nad ním definitivně zavírá hladina. Podívejte se ve videu.

Video, které od neděle koluje po sociálních sítích, zachytilo šokující scénu. Zaparkované SUV kompletně spolykala díra, která se pod ním náhle vytvořila.

Jak je tohle možné? No, v Indii je všechno možné… Auto stálo na pozemku v jedné ze čtvrtí Bombaje. V místech, kde kdysi byla devět metrů hluboká studna. Její část prý místní zhruba před 40 lety překryli železobetonovou deskou, na které dlouhé roky v pohodě parkovali. Až dosud.

Související obsah

Bombaj právě čelí silným monzunovým dešťům a deska kvůli sesuvu půdy pod náporem vody v neděli ráno povolila. Majitel zaparkovaného auta pak jen přihlížel, jak mu jeho miláček mizí v jámě. "Auto se nořilo do vody přímo před mýma očima. Trvalo to sotva pár vteřin, nemohli jsme nic dělat," popsal indickému deníku Deccan Herald.

Související obsah

Přestože to podle záběrů vypadá, že autu při potápění svítí brzdová světla, policie potvrdila, že bylo prázdné a při incidentu nebyl nikdo zraněn.

Na místo byl následně povolán jeřáb a dělníci s čerpadly. Vyprošťování prý trvalo 12 hodin. Policie dodala, že místo bylo ohraničeno tak, aby se nic podobného neopakovalo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události