Zahraničí

Reportéra šokoval obří pick-up. Vjel mu přímo do záběru a zmizel v jezeře

Reportéra šokoval obří pick-up. Vjel mu přímo do záběru a zmizel v jezeře
Zdroj: WICS ABC

Televizní reportér zaujatě vyprávěl o lokální kauze, když mu záběr překazil obří americký pick-up GMC Sierra. Přímo před kamerou nekontrolovaně zacouval k jezeru a za zády reportéra se začal potápět. Mladý novinář tak od vody odjel s úplně jinou reportáží, než původně zamýšlel.

Kuriózní kousek se povedl reportérovi americké stanice WICS ABC Jakobu Emersonovi. Vyrazil k vodě, aby si natočil vstup ke své zprávě - tématem měl být spor, který provází plány na výstavbu nového jezera u města Springfield. Během natáčení se ale téma reportáže zcela změnilo.

Mohl za to bílý pick-up značky GMC, který se v záběru najednou objevil. Za reportérem je vidět, jak sjíždí z mola a potápí se ve vodě. Když se šokovaný reportér ohlédl, auto zrovna mizelo. Stihl jen zalapat po dechu a uskočit, aby kameraman mohl natočit, jak se nad třítunovým vozem zavírá hladina:

Když už televizí stanice měla exkluzivní záběr, samozřejmě si nenechala ujít příležitost, aby o incidentu informovala.

Podle výsledné zprávy pick-up ujel rodině, která právě přivezla k jezeru svou loď. S člunem už byli na vodě, když se k nim přidalo i jejich auto. Na záběrech je vidět, jak jen zoufale přihlížejí zkáze a rozhazují rukama. Někdo z nich nejspíš zapomněl na ruční brzdu…

Naštěstí uvnitř vozidla nikdo nezůstal a ani ve vodě se pick-upu nikdo do cesty nepřimotal, takže se nehoda obešla bez zranění. To potvrdili i záchranáři, kteří asistovali při vytažení auta zpátky na břeh.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události