Domácí

Jak tohle dokázal? Kamion na rušné pražské silnici zůstal viset na svodidlech

Kuriózní dopravní nehoda se stala ve středu po poledni na ulici 5. května v Praze. Kamion tam prorazil svodidla a zůstal na nich zaseklý. Při nehodě unikla nafta a policisté museli provoz svést pouze do jednoho pruhu. Po 14. hodině se vytvořily dlouhé kolony a policisté provoz kvůli vyprošťovacím pracím zcela zastavili. Úplně jej obnovili až po šesté hodině večer.

Pražští policisté a hasiči ve středu zasahovali u dopravní nehody kamionu na ulici 5. května na úrovni sjezdu na Spořilov. Kamion tam prorazil svodidla "V současné chvíli je místo nehody průjezdné v obou směrech pouze jedním pruhem. Došlo k masivnímu úniku provozních kapalin," řekl redakci TN.cz policejní mluvčí Richard Hrdina jednu hodinu po poledni.

Policisté k nehodě přivolali jeřáb, který pomáhal s odklízením dopravní nehody. Na místě se postupně vytvořila dlouhá kolona, která podle policistů dosahovala až na 8. kilometr dálnice D1 ve směru na Prahu. Po druhé hodině odpoledne byl provoz z důvodu vyprošťovacích prací zcela zastaven. "Žádáme řidiče, aby sjížděli na Opatov, nebo do ulice Na Jelenách. Děkujeme," napsali policisté na twitter.

Po 18. hodině policisté na sociální síti informovali, že komunikace už je v obou směrech průjezdná. "Následky dopravní nehody jsou odstraněny," uvedli strážci zákona. Při nehodě kamionu se nikdo nezranil. "Dopravní policisté teď zjišťují, za jakých okolností k nehodě došlo," uzavřeli policisté.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události