Zahraničí

10letý syn Bena Afflecka řádil v půjčovně luxusních aut. Nabořil Lamborghini Urus

10letý syn Bena Afflecka řádil v půjčovně luxusních aut. Nabořil Lamborghini Urus
Zdroj: Profimedia / X17

Slušné pozdvižení vyvolala návštěva Bena Afflecka a Jennifer Lopez v jedné z půjčoven luxusních aut v Beverly Hills. O největší rozruch se ale nakonec postaral Affleckův 10letý syn Samuel.

Herec Ben Affleck a herečka a zpěvačka Jennifer Lopez po letech opět tvoří hvězdný pár, a tak jim jsou pravidelně v patách paparazzi. Když se o víkendu snoubenci vydali do prodejny a půjčovny luxusních aut v americkém Beverly Hills, fotografové nestačili mačkat spouště.

O největší rozruch se ovšem nepostaral ani Affleck, ani jeho snoubenka, nýbrž hercův 10letý syn Samuel.

Žluté Lamborghini Urus se mu líbilo natolik, že se chtěl mermomocí posadit za volant. Poté, co Affleck z vystaveného auta vyskočil, dovolil synovi, aby ho za volantem vystřídal, píše portál Carscoops.

Související obsah

​Jenomže po pár okamžicích se zaparkované Lamborghini rozjelo, couvlo o pár metrů a opřelo se do dalšího zaparkovaného luxusního vozu BMW X6. Cena těchto dvou vozů dohromady je kolem osmi milionů korun.

Herec i jeho syn si okamžitě prohlíželi škody a malý "řidič" byl podle fotek dost nešťastný z toho, co způsobil. Affleck pak sám s Urusem popojel dopředu a svého syna spíš utěšoval, než že by se na něj zlobil. Do objímání se pak zapojila i Jennifer.

Zdroj: Profimedia / X17

​Zaměstnanec luxusní půjčovny 777 Exotics pro portál TMZ uvedl, že Urus bílou X6 ve skutečnosti nezasáhl, ale fotky potvrzují, že "kontakt tam byl" a že zadní nárazník Laborghini se opřel o kolo a blatník bílého BMW. Každopádně prý Affleck junior způsobil jen "malé nebo žádné škody".

vak, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události