Domácí

Sportovní auto si moc dlouho neužil. Nový Dodge Charger skončil v příkopu

Své schopnosti za volantem přecenil řidič v Liberecké ulici v Praze 8. V odbočce na městský okruh nezvládl řízení a skončil v příkopu. V něm pak svůj zbrusu nový sportovní Dodge Charger nechal a z místa nehody utekl. Policie po řidiči pátrá.

Na tuto neděli nejspíš nebude rád vzpomínat řidič červeného auta s bílými pruhy značky Dodge, které nalezli pražští policisté. Zcela nové auto objevila policie v příkopu v pražské Liberecké ulici. Po řidičovi se ale slehla země.

Křiklavě zbarvené auto při bouračce přišlo o přední blatník, když se čelně zarylo do příkopu. Těsně před neplánovanou zastávkou přejelo silniční ostrůvek a přerazilo dopravní značku.

Související obsah

​Jde o sportovní Dodge Charger, který byl navíc podle poznávací značky zcela nový. Podle mluvčího pražských policistů Richarda Hrdiny se pravděpodobně jednalo o model SRT Hellcat. Tento stroj může mít výkon i 507 koní a dosáhnout rychlosti až 328 kilometrů za hodinu.

Jeho majitel si ho ale příliš neužil. Ještě před příjezdem policie totiž z místa nehody uprchl. A v autě po něm zůstala jenom lahev silného likéru. "Policie má k dispozici popis řidiče a pátrá po něm. Okolnosti nehody vyšetřujeme," uvedl Hrdina.

Na fotografie nehody se můžete podívat zde:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události