Krimi

Místo ulic Monaka jela formule po dálnici D4. Řidiče hledá policie

Internetem znovu koluje video červené formule, která se místo závodního okruhu prohání po české dálnici. A opět to bylo na dálnici D4 ve Středočeském kraji. Případem se tedy začali zabývat policisté, kteří se k virálnímu videu snaží získat důležité informace.

Neobvyklý pohled se naskytl řidičům na dálnici D4 ve Středočeském kraji. Od nejbližšího okruhu, na kterém se jezdí formule 1, byli vzdáleni stovky kilometrů. Přesto viděli jednu formuli, jak se přímo před nimi prohání po českých silnicích.

Záznamem, který koluje po internetu, se začali zabývat i policisté. "Ti budou zjišťovat, kdy a kde bylo video natočeno a samozřejmě se budou zabývat i tím, kdo seděl za volantem," uvedla policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

Související obsah

Překvapivě to není poprvé, co se v České republice něco podobného stalo. Stejný stroj byl totiž na té samé dálnici spatřen i v roce 2019. Policistům se tehdy podařilo vypátrat toho, kdo měl za volantem monopostu sedět.

Dokonce mu hrozila desetitisícová pokuta a roční zákaz řízení. Kvůli nasazené přilbě však nešlo řidiče jednoznačně identifikovat a zůstal tak bez trestu.

Video, které koluje po sociálních sítích:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události