Krimi

Divoký konec policejní honičky. Luxusní auto skončilo ve stodole

Policejní honička na Liberecku skončila v pátek dopoledne nehodou. Řidič nezvládl řízení a s kradeným autem s německou registrační značkou prorazil zeď stodoly. Jako zázrakem vyvázl z nehody bez zranění.

Liberečtí policisté pronásledovali v pátek dopoledne řidiče v kradeném luxusním autě s německou registrační značkou. Ten se proháněl obcí Pertoltice. "Řidič následně v jednom z úseků nezvládl řízení a s vozidlem havaroval do jedné z přilehlých budov," řekla TN.cz tisková mluvčí libereckých policistů Adéla Fialová.

Jako zázrakem se mu po průjezdu skrz dřevěnou zeď stodoly nic nestalo. Kvůli tomu, kde řidič s autem skončil, neomezila nehoda dopravu v okolí. "Výše škody je předmětem dalšího prověřování," pokračovala mluvčí. 

Související obsah

Řidiče se podařilo zadržet na místě. Jeho národnost však policie poskytnout nemohla. Celým případem se budou zabývat liberečtí kriminalisté. V České republice bylo v roce 2020 celkem odcizeno více než dva a půl tisíce aut. Oproti roku 2019 tak tento počet klesl o více než 500, uvedlo ministerstvo vnitra.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události