Zahraničí

Ženu naštvala sousedova auta, která stála před domem. Vymyslela krutou odplatu

Ženu naštvala sousedova auta, která stála před domem. Vymyslela krutou odplatu
Ilustrační fotografie | Zdroj: Getty Images

Sobecké chování sousedů dopálilo ženu z Anglie. Početná rodina pravidelně parkovala svých devět aut před jejím domem. Ženě ale brzy ruply nervy, a tak pro sousedy přichystala nemilou pomstu.

Angličanku, jejíž příběh popsal deník Mirror, opakovaně rozčilovalo sobecké chování sousedů. Ti parkovali svých devět aut před jejím domem. Vlastní příjezdovou cestu přitom měli, zela ale stále prázdnotou. 

"Moji sousedé mají na ulici zaparkovaných devět aut," zuřila žena, která svůj příběh sdílela na sociální síti Reddit. "Vždy zaparkují dvě auta přímo před můj dům. A třeba týden s nimi nehnou," postěžovala si.

Související obsah

​Sami přitom měli na příjezdové cestě prostor pro čtyři auta. Místo toho, aby na svém pozemku uvolnili plochu pro parkování a neobtěžovali další sousedy, se ale rozhodli postavit si další dům.

To byla pro ženu poslední kapka. Angličanka si navíc byla jistá, že stavba není oficiálně schválená. Rozhodla se proto situace využít a naplánovala pomstu – nelegální stavbu nahlásila úřadům. Odpověď ale nedostala a myslela si, že tím její příběh skončí.

Po roce se však situace změnila. Úřady rozhodly, že sousedé stavbu musí strhnout. "Na základě toho, že do stavby vložili nemalé peníze, je moje odplata stála více než 100 000 dolarů," pochvalovala si. V přepočtu tak provokace ženy sousedy stála více než dva a půl milionu korun.

Dlouho neviděli souseda, tak zavolali policii. Ta ho pak zadržela:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události