Autosalon

Jedeme na autosalon do Paříže! Ptáte se proč?

Jedeme na autosalon do Paříže! Ptáte se proč?

Ve čtvrtek a pátek bude pařížský autosalon patřit novinářům, v sobotu se pak otevře všem. Některé automobilky ale svou účast zrušily a soustředí se raději na lokální akce, případně investují raději do onlinu.

Ford, Volvo, Rolls-Royce, Lamborghini a Aston Martin. To jsou automobiky, které budou na autosalonu v Paříži úplně chybět. Na některých stáncích zase nenajdete ty nejdůležitější lidi z vedení. A jinde výrazně omezily investice do svých výstavních prezentací a jejich prezentace je výrazně okleštěná.
Všechno tohle už jsme ale zmínili ZDE, stejně jako důvody proč se to tak děje. Na druhou stranu jiné automobilky dál ctí důležitost velkých mezinárodních autosalonů a v Paříži představí svoje nejnovější modely a vize. Můžete se se těšit na světovou premiéru Škody Kodiaq (konečně budeme znát cenu), Hyundai i30, Audi Q5, Mercedes E combi, elektrický VW ID, Nissan Micra, hybridní Porsche Panamera... a spoustu dalšího. A kvůli nim tam jedeme. Těšte se na online vstupy, rychlé informace a pak i na pár zákulisních věcí.
Jsme rádi, že v tom jedete s námi!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Autosalon

Důležité Události