Škoda Auto

Škoda Kodiaq už má cenu! 677 900 Kč s pohonem 4x4

Škoda Kodiaq už má cenu! 677 900 Kč s pohonem 4x4

Poslední kousek skládačky - Škodovka právě zveřejnila cenu nového modelu Kodiaq. Je to výrazně pod sedm set tisíc a za tu cenu máte buď čtyřkolku, nebo předokolku s automatem.

S živým vstupem se vám přihlásíme přímo z Paříže, ale to nejdůležitější už víme. Nová Škoda Kodiaq už má totiž oficiální cenovku - bude startovat na 677 900 Kč.
 

To je výrazně méně než se čekalo a tudíž už chápeme obavy ostatních koncernových hráčů, že Kodiaq jim bude ujíždět alespoň co se marketingu týče. Základní cena se vztahuje rovnou na dva modely - buď čtyřkolku s motorem 1,4 l TSI s výkonem 150 koní a manuální převodovkou, nebo na předokolku se stejnou motorizací, ale s dvojspojkovou automatickou převodovkou DSG.

Nový Kodiaq si budete moci objednat od října a první auta budou zákazníkům dodána v průběhu února 2017. V nabídce budou dva benzínové a dva naftové motory, konkrétně Za benzíny již zmíněná přeplňovaná čtrnáctistovka a přeplňovaný dvoulitr s výkonem 180 koní, v naftových verzích to budou dva dvoulitrové motory s výkonem 150 nebo 190 koní. Všechny verze budete mít možnost i koupit s pohonem všech kol a na výběr bude mezi manuálem a automatem.

Základní výbava bude bohatá již u základního modelu. Sedm airbagů, dvouzónová digitální klima, palubní počítač s dotykovým displejem, multifunkční volant... Příplatková výbava pak bude zahrnovat spoustu jízdních asistentů, tempomat, parkovací senzory a podobné záležitosti.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Škoda Auto

Důležité Události